Drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu „Zośka” w Celestynowie będzie reprezentowała Gminę Celestynów w 7. Powiatowym Turnieju Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.

Gminne eliminacje do konkursu odbyły się 08 listopada 2023 r. O tytuł reprezentanta Gminy Celestynów ubiegały się trzy drużyny. Jury w składzie Krzysztof Boczarski, sekretarz Gminy Celestynów, Bogdan Strzeżysz oraz Jacek Jakubiszyn, Radni Rady Gminy Celestynów, oceniało posiadaną przez młodzież wiedzę o samorządzie. Uczniowie mogli się nią wykazać w teście wiedzy, w pytaniach otwartych zadawanych na forum.

W Gminnych Eliminacjach do VII Powiatowego Turnieju Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym zwyciężyła drużyna reprezentująca Publiczną Szkołę Podstawowej im. Batalionu „Zośka” w Celestynowie. Zwycięska drużyna to Alicja Sybilska, Paulina Chojnowska, Paweł Celiński – uczniowie klasy 8b. To oni będą reprezentować Gminę Celestynów w powiatowym finale turnieju, który odbędzie się już na początku grudnia.

Gratulujemy i życzmy powodzenia.

Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom Szkoły Podstawowej w Celestynowie, która była organizatorem tegorocznych eliminacji gminnych.