15 grudnia był w naszej szkole, dniem warsztatów świątecznych.  Klasa 3b, 3c i 2c wykonały ozdoby przeznaczone na Jarmark Bożonarodzeniowy w Celestynowie.

W klasie 3b warsztaty przygotowała i poprowadziła mama Leny Bąk, Pani Karolina Bąk z pomocą mamy Ali Oszczygieł, Pani Eweliny Oszczygieł. Uczniowie przygotowali piękne bombki, które będzie można zakupić 18 grudnia na kiermaszu. Bardzo dziękujemy wyżej wymienionym Paniom za zaangażowanie, poświęcenie i wspaniałą pracę.

Klasa 3c wykonała bombki choinkowe z wykorzystaniem medalionów akrylowych, które były ozdabiane metodą deqoupage oraz efektowne choinki z szyszek odpowiednio pomalowanych i ozdobionych. Bardzo dziękujemy mamie Wincentego, Pani Monice Grajdzie- Widulińskiej za przeprowadzenie niezwykłych warsztatów.

Uczniowie klasy 2c wykazali się  kreatywnością, wykonując niezwykłe stroiki świąteczne oraz choinkę z wacików kosmetycznych. Dziękujemy bardzo mamie Tymoteusza, Pani Marcie Żmiejko za podarowanie materiałów do wykonania ozdób świątecznych.