Witamy na stronie oddziału przedszkolnego

11 maja Stokrotki udały się na wycieczkę do Warszawy. Celem podróży był Teatr Collegium Nobilium. Tam mieliśmy przyjemność oglądania przedstawienia „Bajka o bazyliszku i złotej kaczce, czyli legendy warszawskie”. Piękna scenografia i ekspresyjna gra aktorska zaczarowały dzieci, które w skupieniu i ciszy oglądały przedstawienie.

Tydzień czytelniczy w Stokrotkach

Naszą grupę przedszkolną w tygodniu czytelniczym spotkało wiele atrakcji. Poza zadaniami związanymi z książkami dwoje rodziców przyszło do naszej grupy poczytać dzieciom książki. Pani Agnieszka i pani Sylwia przygotowały dodatkowo dla naszych milusińskich słodki podarunek. Wybraliśmy się także na wycieczkę do Biblioteki Publicznej, gdzie pani Ewa opowiedziała nam o księgozbiorze oraz zachęciła, by każdy przedszkolak miał swoja kartę czytelnika.

Wycieczka do teatru najmłodszych grup

Pierwszego grudnia Biedronki i Stokrotki pojechały do Warszawy do Teatru Niewielkiego na spektakl pt. ”Tu i tam”. „To nowatorskie widowisko muzyczno-plastyczne dla dzieci w wieku 1 – 6 lat; z muzyką i wokalem wykonywanymi na żywo, wielopłaszczyznowymi animacjami i wizualizacjami świetlnymi. Swoista muzyczna podróż dookoła świata, ukazująca poprzez dźwięki i obrazy jego różnorodność i piękno, oraz bogactwo kultur.” Dzieci brały czynny udział w widowisku. Mogły grać na marakasach, podśpiewywać, a nawet tańczyć. Dzieciom bardzo się podobało.

23 września 2021 r – Powitanie Jesieni

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.