Z radością informujemy, że klasa 7a wzięła udział w międzynarodowym projekcie eTwinning pod nazwą „Digitale Familie” i zdobyła prestiżową Krajową Odznakę Jakości!

Projekt „Digitale Familie” miał na celu zbliżenie uczniów z różnych krajów poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii i narzędzi cyfrowych.

Podczas projektu uczniowie stworzyli wirtualną rodzinę, wymyślając poszczególne postaci i opisując je za pomocą narzędzi TIK. W trakcie projektu powstały materiały w postaci gier, quizów, zabaw, książeczek, a wszystko po to by zwiększyć motywację i zainteresowanie nauką języka niemieckiego.

Krajowa Odznaka Jakości przyznawana jest za wybitne osiągnięcia w projektach eTwinning, które charakteryzują się wysokim poziomem innowacyjności, kreatywności oraz zaangażowania uczniów. Zdobycie tej odznaki jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że nasza praca została doceniona na poziomie krajowym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie i ciężką pracę oraz p. Katarzynie Łagoda za ich wsparcie i prowadzenie projektu. To wspólne wysiłki przyczyniły się do naszego sukcesu.