Witamy na stronie oddziału przedszkolnego

Bal karnawałowy

Wigilia

Lekcja matematyki i nasza codzienność.

Zdjęcia różne.

Wycieczka do teatru najmłodszych grup

Pierwszego grudnia Biedronki i Stokrotki pojechały do Warszawy do Teatru Niewielkiego na spektakl pt. ”Tu i tam”. „To nowatorskie widowisko muzyczno-plastyczne dla dzieci w wieku 1 – 6 lat; z muzyką i wokalem wykonywanymi na żywo, wielopłaszczyznowymi animacjami i wizualizacjami świetlnymi. Swoista muzyczna podróż dookoła świata, ukazująca poprzez dźwięki i obrazy jego różnorodność i piękno, oraz bogactwo kultur.” Dzieci brały czynny udział w widowisku. Mogły grać na marakasach, podśpiewywać, a nawet tańczyć. Dzieciom bardzo się podobało.

W naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. To bardzo ważna chwila dla Biedronek i Stokrotek. Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną , w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając dowód na to jak wiele już potrafią. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste pasowanie każdego dziecka. Na pamiątkę tego wydarzenia, dzieci otrzymały dyplom oraz upominek.

20 września 2021 r. – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Nasze Przedszkolaki obchodziły dzisiaj swoje święto. Wszyscy z pięknymi uśmiechami uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach.