Nasze sukcesy 2017/2018

 

 

17 listopada 2017 r. - Do drugiego - rejonowego etapu kuratoryjnego konkursu z matematyki zakwalifikowali się Stanisław Leleń kl. VIIa,  Igor Rosiński kl. VIb i Dawid Galas kl. VIb.

 

27 listopada 2017 r. - 51 uczniów klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych z naszej szkoły wzięło udział w I wewnętrznym etapie Gminnej Olimpiady Matematycznej "Tuptuś". W finale reprezentować nas będą:

w kategorii klas czwartych: Zuzanna Musik, Kamil Sobków i Zuzanna Sybilska

w kategorii klas piątych: Weronika Fic i Łukasz Cebo

w kategorii klas szóstych: Igor Rosiński, Dawid Galas i Kamil Zakrzewski

w kategorii klas siódmych: Stanisław Leleń, Adrian Trajda, Natalia Całka i Aleksandra Zawadka

 

Wyniki konkursu na najładniejszą okładkę

 

 

Wyniki konkursu plastycznego "Mój pluszowy miś":

I miejsce- Ala Pielak kl.0 c
II miejsce – Gabrysia Szostak kl. 0b
III miejsce – Monika Tumiłowicz kl. II b

Wyróżnienia:
Krystian Keller kl. II b
Zygmunt Pielak kl. II b
Ala Tumiłowicz kl. III b

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
Każdy miś jest piękny.

Regulamin konkursu

 

 

W II edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Shakespeare The Great” pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Otwockiego naszą szkołę reprezentowali Jordan Jakubiszyn z kl. Vc oraz Joanna Domańska uczennica gimnazjum z kl. III b. Wielkie gratulacje należą się Jordanowi Jakubiszynowi, który jako jeden z najmłodszych uczestników konkursu znakomicie poradził sobie z wyjątkowo trudnym do interpretacji utworem Shakespeare, otrzymując wyróżnienie. Gratulacje!

 

11 stycznia 2018 r. - Do trzeciego - wojewódzkiego etapu kuratoryjnego konkursu z matematyki zakwalifikował się Stanisław Leleń kl. VIIa.

 

 

23 lutego 2018 r. - W V edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Anglojęzycznej
„Językiem Shakespeare’a”
pod Patronatem Starostwa Powiatowego w Otwocku i Wydawnictwa Express
Publishing, naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Jordan Jakubiszyn z kl. Vc, Oskar Koc z kl. III b gimnazjum
oraz Michał Stawikowski uczeń gimnazjum z kl. III c. Uczniowie naszej szkoły pomimo ogromnej konkurencji
znakomicie poradzili sobie z wykonaniem utworów anglojęzycznych a jeden z nich Jordan Jakubiszyn otrzymał
wyróżnienie. W zgodnej opinii wszystkich uczestników poziom recytatorki konkursu był bardzo wysoki.
Gratulacje!!! Liczymy na dalsze sukcesy naszych uczniów.

 

 

12 marca 2018 r. - 41. szkolne eliminacje Warszawskiej Syrenki

 

14 marca 2018 r. - 41. gminne eliminacje Warszawskiej Syrenki

  • W eliminacjach powiatowych konkursu naszą gminę reprezentować będą Gabriela Cieślak i Justyna Miszczak.
  • Ponadto w eliminacjach gminnych w kategorii kl. 0-III II miejsce zajęła Zuzanna Mitek oraz wyróżniona została Maria Leleń.
  • W kategorii kl. IV-VI III miejsce uzyskała Marianna Skawińska oraz wyróżniono Jordana Jakubiszyna.
  • W kategorii kl. VII-VIII i gimnazja II miejsce zdobyła Julia Winiarska zaś wyróżnienie - Natalia Cacko.

 

6 kwietnia 2018 r. - W finale Konkursu Matematycznego Pangea 2018 Zuzanna Sybilska zdobyła
BRĄZOWY MEDAL (66,6 pkt.), Dawid Galas został nagrodzony SREBRNYM MEDALEM (71,2 pkt.),
natomiast Stanisław Leleń zajął I miejsce i zdobył ZŁOTY MEDAL (100 pkt.).

 

11 kwietnia 2018 r. - Finał III Gminnej Olimpiady Matematycznej "Tuptuś" dla uczniów drugiego etepu edukacyjnego
w kategorii klas czwartych:
I miejsce Zuzanna Sybilska – Celestynów
II miejsce Kamil Sobków – Celestynów
III miejsce Natalia Bębas – Stara Wieś

w kategorii klas piątych:
I miejsce Nils Torchut – Stara Wieś
II miejsce Julia Sychowiec – Stara Wieś
III miejsce Weronika Fic – Celestynów

w kategorii klas szóstych:
I miejsce Igor Rosiński – Celestynów
II miejsce Dawid Galas – Celestynów
III miejsce Kamil Zakrzewski – Celestynów

w kategorii klas siódmych:
I miejsce Stanisław Leleń – Celestynów
II miejsce Kacper Grochowina – Stara Wieś
III miejsce Aleksandra Zawadka – Celestynów

 

  • 13 kwietnia 2018 r. Uczeń klasy VII Stanisław Leleń został laureatem kuratoryjnego konkursu matematycznego. W finale uzyskał on 17 pkt na 20 możliwych do zdobycia, tj. 85% punktów.
  • Stanisław Leleń jest także laureatem konkursu Matematyczy Orzeł, który odbył się 14 grudnia 2017 r. Gratulujemy!

 

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2018
kategoria „Żaczek”
wyróżnienie - Paulina Chojnowska kl. IIb i Alicja Sybilska kl. IIb

kategoria „Maluch”
tytuł laureata - Zuzanna Sybilska kl. IVb
wyróżnienie - Karolina Zawada kl. IIIb i Katarzyna Wyglądała kl. IIIb

kategoria „Beniamin”
tytuł laureata - Igor Rosiński kl. VIb
wyróżnienie - Dawid Galas kl. VIb

kategoria „Kadet”
tytuł laureata - Stanisław Leleń kl. VIIa


 

25 kwietnia 2018 r. - Ogromne brawa należą się uczniom naszej szkoły Grzegorzowi Przybyszowi VIIb
Igorowi Rosińskiemu VIb, którzy zajęli I miejsce w półfinale oraz I miejsce w finale
Powiatowego Konkursu
z Języka Angielskiego ENLISH ONLY
organizowanym przez Szkołę Podstawową im. C. K. Norwida w Zakręcie.
Gratulacje! Liczymy na dalsze sukcesy naszych uczniów:)

 

28 maja 2018 r. - III GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
W konkursie wzięło udział 19 uczestników z trzech szkół podstawowych.

 

Mistrzowie Ortografii

Wicemistrzowie

   

Wyniki konkursu!

 

ANGIELSKI NA LEKCJACH... I NIE TYLKO

 

 

21 czerwca 2018 r. – Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

 

Projekt wymiany korespondencji listownej z uczniami
z innych krajów (Grecji, Hiszpanii, Słowacji i Turcji)

 

 

Powrót do poprzedniej strony