Nasze sukcesy 2003/2004

10 października 2003 r.  
Powiększ Zakończyła się pierwsza edycja akcji: "Szkoła z klasą" organizowanej pod patronatem Prezydenta RP przez "Gazetę Wyborczą" i Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej. Jesteśmy jedną z 3118 szkół, które otrzymały dyplom "Szkoły z klasą". Pracowaliśmy nad opracowaniem i realizacją sześciu zadań. Oto one:
 • Czego będziemy uczyć i wymagać?
 • Lepiej przygotowywać do egzaminów
 • Uczeń bada świat
 • Praca dla innych
 • Szkoła bez nałogów

Nadal chcemy zmieniać naszą szkołę "na lepszą". Pracujemy nad nowymi, dobrymi pomysłami. Podejmujemy nowe, dodatkowe działania.

PIERWSZY POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK OTWOCK 2004 zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku. Nasze uczennice z klas IVb i VIc przygotowane przez panią Annę Agnieszczak zdobyły wyróżnienie.
Powiększ Paula Matosek, Katarzyna Książek, Elżbieta Grzelczak, Aleksandra Karczmarczyk, Agnieszka Szeląg, Marta Floriańczyk i Dorota Pyra ze swoimi nagrodami.

 

Konkurs krajoznawczy "POZNAJEMY OJCOWIZNĘ"
W kategorii prac indywidualnych III miejsce zajęły Katarzyna Cichecka, Małgorzata Górska, Natalia Drawska, Katarzyna Sitek i Małgorzata Zawada.
Powiększ Laureatki konkursu z panią M. Pyrą - nauczycielką historii w nagrodę zwiedziły: zamek w Oporowie, Górę Św. Małgorzaty i geometryczny środek Polski - Piątek.

Do góry

 

W konkursie matematycznym "KANGUR" wzięło udział w tym roku 60 uczniów z klas IV - VI.

Biorąc pod uwagę średnie wyników szkół uczestniczących w konkursie, nasza szkoła zajęła 8 miejsce.

W konkursie ortograficznym "GMINNE DYKTANDO" dla uczniów szkół podstawowych z gminy Celestynów Aleksandra Masna z klasy VIa zajęła II miejsce, a Agnieszka Nowakowska z klasy IVc III miejsce.

1 kwietnia 2004 r.
Uczniowie klas szóstych pisali sprawdzian na zakończenie szkoły podstawowej zatytułowany "CHLEB". Na 89 osób maksymalny wynik, czyli 40 punktów otrzymało 5 uczniów. Od 38 do 39 punktów uzyskało 11 uczniów. Średnia szkoły wyniosła 30,08 punktów.

Za chwilę wszystko się wyjaśni...

Uczniowie z klasy VIA

kwiecień 2004 r.

Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w kategorii szkół podstawowych w etapie powiatowym.

Konkurs plastyczny "TRADYCJE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH"
W konkursie tym organizowanym przez GOK w Celestynowie dla dzieci i młodzieży z naszej gminy nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:
 • Katarzyna Płoszaj kl. IVc - I miejsce - Pisanka
 • Sylwia Wiącek kl. Vb - I miejsce - Karta wielkanocna
 • Izabela Opryszczko kl. Vb - II miejsce - Karta wielkanocna
 • Adrian Pindara kl. IVb - III miejsce - Karta wielkanocna
 • Małgorzata Rosłaniec kl. IVc - II miejsce - Palma wielkanocna
 • Joanna Urbaniak kl. Va - III miejsce - Palma wielkanocna

Do góry

 

Spartakiada o Puchar Wójta Gminy Celestynów
Nasza szkoła zajęła II miejsce.
Powiększ Powiększ Powiększ
Wielkie poświęcenie naszego bramkarza Marcina Sotyna ucz. kl. VIb. Biegi to ulubiona konkurencja Damiana Wielgołaskiego ucz. kl. Vc. W sporcie bardzo ważny jest doping publiczności.

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Tomik literacki młodych autorów"...

Nagradzamy zwycięzców tegorocznych konkursów!!!
Aż tyle pięknych książek trafi w ręce uczniów naszej szkoły. To tylko niektórzy spośród wielu laureatów.

Zakończenie roku szkolnego 2003/2004
Z rąk pani dyrektor Barbary Kusińskiej uczniowie otrzymali świadectwa, nagrody książkowe zaś rodzice uczniów klas szóstych (16) listy gratulacyjne za bardzo dobre wyniki w nauce (średnia 5,0 i powyżej) swoich pociech.
Powiększ Powiększ
Pani dyrektor Barbara Kusińska podsumowała całoroczną pracę. Już za chwilę każdy dostanie świdectwo z promocją do następnej klasy.
Powiększ Powiększ Powiększ
Piosenka w wykonaniu uczniów klasy IVb. Taniec uczennic z klasy Vc. Nasz gość pan Ryszard Winiarski w towarzystwie mieszkańców Stumilowego Lasu - ucz. z klasy Va.

Do góry

 

Powrót do poprzedniej strony.